Hakkımızda

FİRMAMIZ HAKKINDA

1990 Yılından bu yana otomatik kepenk sektöründe geniş makine parkuru ile faaliyet gösteren ve galvaniz çelik saçtan ve ekstrüzyon alüminyumdan üretilen motorlu kepenk sisteminin Türkiye’nin öncü üretici firması olan GP Automatic, sektöründe önce ve lider olmanın bilinci ve sorumluluğuyla çalışmaktadır. Faaliyetinin ilk yıllarında sadece panjur ve cephe kaplama konumunda olan GP Automatic değişen piyasa şartlarına göre üretim hattını otomatik kapı ve kepenk sistemlerinde geliştirmiş ve düzenlemiştir. Kurulduğu günden bugüne hem üretici hem uygulayıcı kimliğini taşıyan tek firma olan GP Automatic bu konuda da sektöre yön vermektedir. GP Automatic her geçen gün gelişen ve yenilenen yapısı ile kalite ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.Geniş araç filosu,uzman montajcı kadrosu ve teknik servis ekipleriyle yaptığı uygulamalar ve montaj sonrası 7/24 acil servis hizmetlerindeki ciddiyeti GP Automatic'i diğer rakiplerinden hep bir adım önde tutmaktadır.Geniş ürün portföyü sayesinde projelerinizde doğacak her türlü ihtiyacınızı karşılayabilmekle beraber bütün otomasyon sistemlerini GP Automatic bünyesinde ve GP Automatic kalitesinde sunarak çözüm ortağınız oluyoruz. GP Automatic olarak üretici firma olmamız nedeniyle bünyesinde bulunan ve birlikte çalışma yapabildiği geniş bayi ağı sayesinde Türkiye’nin her noktasında oluşabilecek projelerde gerek montaj gerekse servis hizmeti sağlayarak bu konuda siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

VİZYONUMUZ

Ülke genelinde ve montaj ve servis konusunda ki çözüm ortaklarımızın sayısını arttırarak, markasını mevcut ve yeni ürünlerimiz ile daha çok noktaya ulaştırıp kurumsal kimliğimizi güçlendirmektir. Güvenli, yüksek kaliteli ve uygun maliyetli projeler tasarlamak. Tüm bunları gerçekleştirirken GP Automatic çalışanlarının kariyer gelişimine yardımcı olmak.

MİSYONUMUZ

Müşterilerimizin beklenti ve gereksinimlerini de göz önüne alarak tüm üretim ve hizmet faaliyetlerimizde ki en önemli hedefimiz, istenilen kalite de ürünü, en uygun fiyatla, istenilen zamanda sunabilmek, satış öncesi ve satış sonrası teknik destek ile müşteri memnuniyetimizin sürekliliğini sağlayarak sektörde tercih edilen ve akla gelen tek marka olmaktır.

Copyright© 2022 GP Automatic All rights reserved.