Antoryum
Kış Bahçesi

GP AUTOMATIC

Pergola açılır kapanır tavan uygulamalarında sektörün güvenilir firması olan GP Automatic, dev üretim kapasitesi, geniş ürün yelpazesinin yanı sıra sektöre devamlı yenilik katan tam profesyonel kadrosu ve satış sonrası hizmet anlayışıyla 1990 dan beri artan bir başarılı yükselişiyle yoluna devam etmektedir.

PERGOLA NEDİR?

Pergola açık havalarda farklı kullanım amaçlarına yönelik olarak oluşturulmak istenen alanların hava şartlarına karşı korunması amacıyla uygulanan bir sistemdir.. Sabit pergola sistemlerinin haricinde hareketli tavan sistemine sahip pergolalar, açılıp kapanabilme fonksiyonu ile yağmur ve kar gibi olumsuz hava koşullarında koruma sağlayan sistem temiz hava ihtiyacını da karşılayabilen fonksiyonel bir dış mekan ürünüdür. Pergola sistemler tek başına sizi şiddetli rüzgar dışında tüm olumsuz hava koşullarına karşı korur

İtalyancada gölgelik anlamına gelen pergola kelimesinin isim verdiği sistem alanında uzman personellerin gerçekleştirdiği ölçü işlemi sonrasında fabrika ortamında üretilerek yerine tatbik edilerek imal edilir. Projelendirme, imalat ve montaj olarak üç aşamadan oluşan üretim sürecinin tüm aşamaları büyük bir titizlikle gerçekleştirilerek beklentileri karşılayan sistem hazır hale getirilir.

Açık alanların kapatılması amacıyla kullanılan pergola sistemleri yarı açık kapalı alan oluşturulmak istenen her yerde kullanılabilir. 4 mevsim kullanılabilme avantajı ile hava şartlarına karşı korunarak vakit geçirmeeylemlerinin gerçekleştirildiği ticari alan ve konutlarda sistem kullanılır.

ANTORYUM FLAT

Kış Bahçesi

Pergola sistemle kış bahçesi arasındaki farklar temelde sistem çevresinin cam ile kaplanmasıdır. Pergola sistemler temelde gölgelik amacıyla inşa edilirler. Yanları açık olan pergola sistemler bahar ve yaz aylarında kullanıma uygundur. Açık olan sistem yanlarının camlar sistemleri ile çevrelenmesi ile sistem her ne kadar pergola sistem olarak bilinse de yeni sistemin adı kış bahçesi adını alabilmektedir.

Kış bahçeleri balkonlarda, bahçelerde ve teraslarda soğuk kışlarında kullanılmayan alanlara işlevsellik kazandırılması amacıyla uygulanan sistemlerdir.  4 tarafı tek cam veya ısı yalıtımlı cam ile kapatılan sistemler kış aylarında kullanılmayan açık alanların kullanılmasına olanak tanır. 

ANTORYUM OVAL

Daha Fazla Bilgi

Copyright© 2022 GP Automatic All rights reserved.