Kepenk Sistemleri

Kepenkler her türlü doğa koşulundan korurken, aynı zamanda hırsızlara karşı da güvenliğini sağlar.

GP 100 ÇELİK POLİÜRETAN KEPENK

Özellikle büyük ölçüde endüstriyel tip kepenk taleplerinizde güvenlik ve dayanıklılık açısından optimum fayda sağlamaktadır. Poliüretan Dolgulu Çelik Kepenkler sağladığı ısı, ses İzolasyonu ve güvenlik için kullanabileceğiniz en estetik otomatik kapı çözümüdür. Günümüz modern mimarisinde ve konutlarda, hem işlevsellik hem de estetik açısından Poliüretan dolgulu çelik kepenk uygulamaları önem kazanmaktadır. 

İçi poliüretan dolgulu çelik panellerin yanı sıra endüstriyel tip, içi boş, ekstrüzyon profiller ile darbelere ve rüzgara karşı çelik kepenklerin dayanıklılığını arttıran güçlendirilmiş paneller ile son derece uzun ömürlü bir kullanım sunmaktadır.

GP 77 POLİÜRETAN DOLGULU ÇELİK KEPENK

Güvenlik ve İzolasyonun önem taşıdığı mekanlar için üretilmiştir. Poliüretan dolgulu çelik kepenkler Müşteri ölçüsüne göre özel olarak üretilen profiller her türlü ebat ve açıklığa uygun, kullanımı konforlu ve güvenli, patlayıcı ve yanıcı maddelere dayanıklı yapısıyla mekanlarınızı güvenli bir şekilde korur. Poliüretan Dolgulu Çelik  kepenklerin rengini RAL kataloğundaki renklerden isteğinize veya kurumsal kimliğinize uygun renge göre seçebilirsiniz.

İçi poliüretan dolgulu çelik panellerin yanı sıra endüstriyel tip, içi boş, ekstrüzyon profiller ile darbelere ve rüzgara karşı çelik kepenklerin dayanıklılığını arttıran güçlendirilmiş paneller ile son derece uzun ömürlü bir kullanım sunmaktadır.

STEEL 90 ÇELİK KEPENK

Küçük ve büyük ölçüde müşteri taleplerini karşılayacak şekilde güvenli ve dayanıklı formdan üretilmiştir. Çelik kepenk sistemleri darbe ve patlayıcı maddeler karşı dayanıklı, dış cephenize uygun alternatif renk seçenekleri, dış hava şartlarına karşı uzaktan kumandalı veya butonlu olarak açma güvenliğinin ön planda olduğu profillerdir.

Çelik Kepenk Avantajları

  • Kolayca monte edilebilecek enine çubuklar veya kilitlerle takviye edilebilecek optimum emniyet.
  • Her dükkanın ya da evin tarzına uyarlanabilir kılan çok farklı renklerde bulmak kolaydır.

GP 77 POLİÜRETAN DOLGULU ALÜMİNYUM KEPENK

Estetiğin ve ısı yalıtımının ön planda olduğu mekanlar için özel olarak üretilmiştir.  Poliüretan dolgulu izolasyonlu otomatik kepenk için kullanılan alüminyum profiller roll forming yöntemi ile üretilmekte,  alüminyum lamellerin arasına sıkılan poliüretan dolgusu sayesinde sıcak yada soğuk iklim koşulları için ısı, ses, hava, nem gibi etkenler için izolasyon sağlamaktadır. 

Montaj yerinin ölçüsüne göre özel olarak üretilen profiller her türlü ebat ve açıklığa uygun, kullanımı konforlu ve güvenli, patlayıcı ve yanıcı maddelere dayanıklı yapısıyla tüm yapılarda güvenle kullanılmaktadır.Otomatik kepenklerde kullanılan motor tipleri yüksek kapasiteli, sessiz ve uzun ömürlüdür.

GP EKSTRÜZYON ALÜMİNYUM KEPENK

Güvenliğin yanında tasarımın da ön planda tutulduğu mekanlara özel üretilmiştir. Değişik renklerde
uygulanabilirliği ile mekanlarınıza estetik görünüm kazandırır. Ekstrüzyon yöntemiyle üretilen kepenk sistemleri, kullanıcısına uzun ömürlü kullanım ve ekstra mukavemet sağlamaktadır. Hammaddenin işlenmesi sonucunda üretilen bu sistemler kaliteli ve hızlı ve uzman personelce üretilmekte ve üstün hizmet anlayışı ile montaj hizmetleri verilmektedir.

Ürün ölçülerine ve kullanım amacına göre tubular motorlu, zincirli yada box motorlu olarak üretilmektedir. Yine kullanım amacına göre buton kontrollü, kumanda kontrollü ve emniyet fotoselli olarak ta sunulmaktadır.

SOLID ROLL ŞEFFAF KEPENK

Cam kadar şeffaf ve zırh kadar sağlamlık !!!                    GP Automatic argesiyle otomatik kepenk yeniden yorumlandı.

Copyright© 2022 GP Automatic All rights reserved.