Kapılar

Fotoselli kapılar elektromanyetik enerjiye ya da fotosel ışığa reaksiyon veren kapsamlı çeşitliliği bulunan
ürünlerimizden bir diğeridir. Aynı zamanda birçok modeli de bulunmaktadır.

FOTOSELLİ KAPILAR

GP Automatic Platinum cam kanatlı fotoselli kapılar Gündüz Panjur ve Otomasyon Sistemleri firmasının yerli üretimidir. Sistem kullanım yoğunluğunun yüksek olduğu alanlarda tercih edilmelidir. Algılama Sistemi Radar olarak bilinen bu sistem kapıya yaklaşan objeyi algılar. Kızılötesi ve mikrodalga frekanslarla çalışan bu fotoselli sistemde obje algılandığında düşük voltojlı elektrik sistemi kontrol paneline gönderilmektedir. 

Özellikle giriş ve çıkışın yoğun olduğu alanlarda sessiz ve opsiyonel çalışma özelliği ile de tercih edilmektedir. 

ENDÜSTRİYEL KAPILAR

Fabrika, endüstriyel tesis vb. işletmeler için sandviç panelden özel olarak üretilmiştir. Kullanım
yoğunluğu çok olan, izolasyonun önem taşıdığı alanlarda tercih edilmelidir. Endüstriyel kapı sistemleri içinde bulunan diğer bir adıyla seksiyonel kapı istenilen ebat ve ölçülerde tasarlanabildiğinden dolayı giriş ve çıkışların bulunduğu tüm yerlerde kullanılabilir.

Bu ürünün diğer raylı kapılara göre birçok avantajları mevcuttur. Raylı kapılarda kapının çalışma alanı iç mekanın kullanım alanını kısıtlarken endüstriyel kapıların açılımı yukarı yönlü olduğundan kullanım alanına engel olmuyor. Fabrika ya da büyük depoların mal kabul girişlerinde kullanılabilir.

YÜKSEK HIZLI PVC KAPILAR

Katlanır tip kapılarda gerekli olan toplanma alanı bulunmayan ve yoğun kullanım gerektiren mekanlarda
kullanılır. Özel üretim alt baza, kılavuz ve tambur ile şık bir tasarım sunar. Pvc Hızlı Sarmal kapı ve Pvc Hızlı katlanır kapı emniyet fotoseli sayesinde güvenli kullanım sağlamaktadır. Enerji kesintilerinde manuel kullanım imkanı bulunan pvc hızlı kapılar Sarmal veya katlanır tip olarak tercih edilebilir.

Pvc katlanabilir kapı ,soğuk zamanlarda ısıyı, sıcak zamanlarda serin havayı içeride muhafaza etmektedir. Katlanır kapılar içerisinde bulunan özel galvaniz çelik borular sayesinde dış ortamlarda ki hava muhalefetlerine maruz kalsa bile görevini sıkıntısız şekilde yerine getirir.

Copyright© 2022 GP Automatic All rights reserved.