Panthera

GP AUTOMATIC

Pergola açılır kapanır tavan uygulamalarında sektörün güvenilir firması olan GP Automatic, dev üretim kapasitesi, geniş ürün yelpazesinin yanı sıra sektöre devamlı yenilik katan tam profesyonel kadrosu ve satış sonrası hizmet anlayışıyla 1990 dan beri artan bir başarılı yükselişiyle yoluna devam etmektedir.

PERGOLA NEDİR?

Pergola açık havalarda farklı kullanım amaçlarına yönelik olarak oluşturulmak istenen alanların hava şartlarına karşı korunması amacıyla uygulanan bir sistemdir.. Sabit pergola sistemlerinin haricinde hareketli tavan sistemine sahip pergolalar, açılıp kapanabilme fonksiyonu ile yağmur ve kar gibi olumsuz hava koşullarında koruma sağlayan sistem temiz hava ihtiyacını da karşılayabilen fonksiyonel bir dış mekan ürünüdür. Pergola sistemler tek başına sizi şiddetli rüzgar dışında tüm olumsuz hava koşullarına karşı korur

İtalyancada gölgelik anlamına gelen pergola kelimesinin isim verdiği sistem alanında uzman personellerin gerçekleştirdiği ölçü işlemi sonrasında fabrika ortamında üretilerek yerine tatbik edilerek imal edilir. Projelendirme, imalat ve montaj olarak üç aşamadan oluşan üretim sürecinin tüm aşamaları büyük bir titizlikle gerçekleştirilerek beklentileri karşılayan sistem hazır hale getirilir.

Açık alanların kapatılması amacıyla kullanılan pergola sistemleri yarı açık kapalı alan oluşturulmak istenen her yerde kullanılabilir. 4 mevsim kullanılabilme avantajı ile hava şartlarına karşı korunarak vakit geçirmeeylemlerinin gerçekleştirildiği ticari alan ve konutlarda sistem kullanılır.

PANTHERA

Zarif bir mimari örtü sağlayan en önemli açılır kapanır pergola sistemimizdir. Profil yapısı ve geliştirilmiş mekanik özellikleri sayesinde bu model tek seferde 135 m2’lik bir kullanım alanı sağlayabilmektedir. Bu model üç farklı şekilde yapılabilmekte ve ek direkler olmadan 10000 mm’lik bir çıkıntı oluşturulabilmektedir. Ayrıca, bu model cam kaplamalar veya benzer yan kaplamalarla iyi çalışır.

 Hangi mekanlar için idealdir? : Bireysel ve yarı müstakil özel mülklerin yanı sıra oteller, barlar, restoranlar, büyük eğlence mekanları için idealdir.

Maksimum Cephe: 13500 mm   /    Maksimum Açılım: 10000 mm     /    135 m² Tek sistem için maksimum kullanım alanıdır.

Copyright© 2022 GP Automatic All rights reserved.